Lojaliems klientams - sumažintos palūkanos!

Pasinaudokite lojalaus kliento privilegijomis ir naują paskolą gaukite mažesnėmis palūkanomis

Lojalumo pasiūlymas

Nuolaida bus pritaikyta automatiškai paraiškos pildymo metu

Vartojimo paskola - palūkanos 7 %

Su „Bigbank“ vartojimo paskola galite įgyvendinti savo planus - nusipirkti baldus ar buitinę techniką, suremontuoti automobilį, išvykti į kelionę ar apmokėti gydymo išlaidas.

Paskola namų remontui - palūkanos 7 %

Paskolą būsto remontui galite panaudoti namų remontui ar naujai įsigyto būsto įrengimui ar kitoms su namų atnaujinimu susijusioms išlaidoms padengti.

Paskola automobiliui - palūkanos 7 %

Gavę „Bigbank“ automobilio paskolą, galite įsigyti bet kurį Jums patinkantį naują arba naudotą automobilį per 30 dienų. Galime finansuoti visą arba tik trūkstamą automobilio vertės dalį.
Pavyzdžiui, skolinantis 1000 €, kai sudaroma 72 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma - 7 %, mėnesinis administravimo mokestis – 9,5 €, sutarties sudarymo mokestis – 4,9 % (grąžinamas lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį), mėnesio įmoka – 27,23 €, bendra sumokama suma – 1 960,53 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 28,67 %.

Reikalavimai Gauti paskolą galite, jeigu

Laiku atlikote 6 paskutines mėn. įmokas

Jūsų amžius 18 metai ir daugiau

Esate Lietuvos pilietis arba turite nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje

DUK Dažniausiai užduodami klausimai

Kur ir kaip galiu pateikti paraišką dėl paskolos? Kada gausiu atsakymą?

Kas gali kreiptis į „Bigbank“ dėl vartojimo paskolos?

Kaip sužinoti ar galiu gauti paskolą?

Kur ir kaip galiu pasirašyti paskolos sutartį? Kada ir kaip gausiu pinigus?

Kaip gauti paskolą be pradinio įnašo?