Dalinis palūkanų kompensavimas verslui

Galimybė pasinaudoti INVEGA parama ir susigrąžinti dalį sumokėtų verslo paskolos palūkanų
  • Kompensuojama iki 40 % nuo sumokėtų palūkanų
  • Kompensacija gali būti taikoma 300 000 Eur "de minimis" pagalbos ribose

INVEGA palūkanų kompensavimas Kaip tai veikia?

Kas gali pretenduoti?
Jeigu jau turite verslo paskolą „Bigbank“, galite pretenduoti į INVEGA palūkanų kompensavimą
Kaip gauti?
INVEGA paraiškų teikimo sistemoje pateikite paraišką
Sprendimo trukmė
Po tinkamai pateiktų dokumentų sprendimo lauksite iki 30 d. d.

Etapai Palūkanų kompensacijos gavimo etapai

Paraiška

Vertinimo periodas

Išmokėjimo tvarka

Sutarties pasirašymas

Puiki proga verslui optimizuoti išlaidas

Kodėl naudinga?
Įmonės ar verslininkai gali susigrąžinti dalį lėšų už sumokėtas paskolos palūkanas ir šias lėšas skirti kitiems verslo poreikiams.

Kas gali kreiptis?

Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektas: labai maža, maža arba vidutinė įmonė arba verslininkas, kai paskolos sutartis paraiškos vertinimo metu yra galiojanti (nėra pasibaigusi ar nutraukta).

Palūkanų kompensavimo laikotarpis negali būti ilgesnis kaip 36 mėn., skaičiuojant nuo kito mėnesio, einančio po paraiškos pateikimo INVEGAI mėnesio pirmos dienos, ir ne ilgesnis nei paskolos sutartyje nurodyto paskolos gražinimo termino pabaiga.

Pagal paraiškas pateiktas nuo 2024 m. vasario 1 d.:

• kompensuojama iki 40 proc. nuo faktiškai sumokėtų palūkanų sumos, bet ne daugiau kaip 5 proc. metinių palūkanų;
  • kai už paskolas įsigyjamos transporto priemonės, palūkanos kompensuojamos už ne didesnę kaip 35 000 Eur dydžio paskolos dalį transporto priemonės vienetui įsigyti ir tik už paskolas, paimtas N, O kategorijos, specialiosios paskirties ir kitoms, nurodytoms priemonės aprašo 61 punkte, transporto priemonėms įsigyti;
  • kompensacija gali būti teikiama de minimis pagalbos ribose (reglamentas (ES) Nr. 2023/2831). Bendra vienai įmonei  suteiktos de minimis pagalbos suma per bet kurį trejų metų laikotarpį, neturi viršyti 300 000 Eur.
Puiki proga verslui optimizuoti išlaidas

Paskolos, kurių palūkanas galite kompensuoti

Investicinė paskola

Ilgalaikėms investicijoms į nekilnojamąjį turtą, skirtą imonės veiklai, kuri nesusijusi su nekilnojamojo turto operacijomis

Automobilių lizingas

Kompensacija netaikoma kai paskolos lėšos yra skirtos ne M1 klasės automobiliams įsigyti. Išskyrus įmones kurių veikla yra vairavimo mokyklos teikiamos paslaugos, automobilių nuoma, keleivių vežimas (taksi ir pavežėjai tinka).

Įrangos lizingas

Jūsų verslo poreikiams įsigyta įranga ar spec. transportas

Paskola su NT įkeitimu

Jei finansuojami verslo plėtros planai.

Pasinaudokite INVEGA pasiūlymu kompensuotis sumokėtas palūkanas Reikalingų dokumentų sąrašas

Dokumentai
Paraiška
Dotacijos sutartis